Culemborg

Thee Zusje Koffie & More was een klein winkeltje die onder de rook van Utrecht was gevestigd in Culemborg.

We zijn nu gevesticht in Geldermalsen bij Kadotante.

Geldermalsen

Het is onze passie om 150 verschillende losse soorten thee te verkopen.

En 
Vers gebrande koffiebonen is één van de vele eisen die wij stellen aan onze producten. En er is keuze uit 14 verschillende soorten koffie bonen.

Hibiscus Rozenbottel Thee

4,82

10 op voorraad

SKU: 3026 Categorie:

Beschrijving

Hibiscus Rozenbottel thee

Thee met een dieprode kleur, iets zurig van smaak. Warm en (met name in de zomer) ook koud zeer verfrissend.

Zeer geschikt voor ijsthee.

Ingredienten: Hibiscus en Rozenbottel schil.

Rozenbottel is een echte vitamine C-bom en bevat veel meer vitamine C dan bijvoorbeeld kiwi en sinaasappel, daarnaast bevat hij ook vitamine A,E en K en collageen. Collageen is een eiwit dat de huid strak trekt waardoor je een effect van jongere uitstraling creëert.

Hibiscus is een krachtig anti-oxidant en kan gebruikt worden tegen een hoge bloedruk en slechte cholesterol. Hij verbetert de vetstofwisseling en geeft verlichting bij maagproblemen en kriebelhoest.

Gewicht 0,75 gram

Thee zakken zijn lucht/vocht dicht, houdbaar voor 1 jaar na opening door sluit strip en aluminium laagje in de zakjes.

Aanvullende informatie

Gewicht 0,075 kg
Afmetingen 12 × 5 × 26 cm

Je zou ook kunnen houden van …